Solasta: dodatek Palace of Ice już dostępny!

Przygoda w Królestwach Solasty właśnie dobiega końca. Palace of Ice, ostatni dodatek do taktycznego cRPG-a Solasta: Crown of the Magister, został właśnie wydany.

Gracze, którzy zdecydują się podjąć wyzwania, będą musieli stawić czoła niespotykanym dotąd wyzwaniom. Na ich drodze staną bowiem nie tylko Sorakowie, ale równiez starożytne potwory.

 

Gdy Caer Cyflen świętuje odniesione na Pustkowiach zwycięstwo nad Sorakami, Śnieżne Przymierze wysyła wezwanie o pomoc. Kiedy Królestwo Gallivanu nagle wypowiada wojnę swoim sąsiadom, praktycznie nikt nie ma wątpliwości, że te podstępne kreatury muszą mieć wszędzie swoich szpiegów. I zawsze mają dobrze opracowany plan B.

Nowa kampania przeznaczona jest dla graczy na poz. 10-16, lecz ci będą mogli liczyć na nowe umiejętności, zaklęcia i przedmioty i wiele więcej. W sumie na bohaterów Królestw Solasty czeka ok. 25 godzin zabawy, a ci, którzy postanowią zagrać od początku, otrzymają możliwość wybrania jednego z dwóch nowych "pochodzeń" - gnoma lub tieflinga.

Dodatek Solasta: Palace of Ice można już nabyć na Steamie w cenie 67,99 zł. Nowi gracze powinni zainteresować się Solasta: Lightbringers Edition, która umożliwi zakup podstawowej części gry oraz wszystkich jej dodatków w ramach jednego pakietu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.