Pełna wersja Drakensang Online zadebiutowała na Steamie

Drakensang Online, MMORPG od ponad dekady dostępny w przeglądarkach, we wrześniu zeszłego roku zadebiutował na Steamie w formie Wczesnego Dostępu. Teraz, po "lekkim" poślizgu, nadszedł czas na wydanie pełnej wersji.

Z okazji premiery BigPoint otworzył w grze nowy serwer o nazwie Harold. Wszystko po to, aby podczas odkrywania Aventurii nowi gracze mogli cieszyć się równymi szansami, szczególnie pod względem rozgrywki PvP. Ponadto, gracze na tym serwerze mogą wziać udział w ekskluzywnym wydarzeniu Heroes Assemble, pozwalającym zdobyć szereg użytecznych przedmiotów i tym samym zapewnić swoim postaciom odpowiedni start w nowym świecie.

To nie koniec dobrych wieści. Przy okazji premiery studio BigPoint ogłosiło prowadzenie prac nad dużym dodatkiem. Jego wydanie powinno odbyć się jeszcze w 2023 r.

Jeśli zatem chcielibyście powrócić do Aventurii lub zawitać do niej po raz pierwszy, to teraz jest ku temu świetna okazja. Drakensang Online można pobrać za darmo ze Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.