Poruszanie się między światami motywem przewodnim nowego zwiastuna Lords of the Fallen

Podczas wydarzenia Future Games Show producenci ze studia Hexworks zaprezentowali nowy zwiastun Lords of the Fallen. Motyw przewodni? Poruszanie się pomiędzy światem żywych i umarłych, które jest jednym z kluczowych aspektów tego action RPG-a.

Na trwającym trzy i pół minuty nagraniu przedstawiono oba światy: krainę żywych – Axiom oraz krainę umarłych – Umbral. Te równoległe światy istnieją obok siebie niczym dwie strony tej samej monety. Posiadają własne unikalne ścieżki, wrogów, postacie, skarby oraz tajemnice. Gracz zazwyczaj sam decyduje, którą krainę chce eksplorować, jednak aby odkryć tajemnice głównego wątku fabularnego, będzie musiał regularnie przekraczać granice pomiędzy nimi. Jak? Tego dowiecie się z poniższego zwiastuna.

Nagranie dostarcza również zupełnie nowych szczegółów na temat trzech z wielu brutalnych bossów oraz rzuca nowe światło na inną istotną mechanikę – soul flay (łupinie dusz). Pozwoli ona graczom oddziaływać na duszę wrogów oraz manipulować elementami środowiska, co okaże się niezwykle ważne w kontekście eskploracji obu światów i rozwiązywania zawartych w nich zagadek.

Jak to wszystko prezentuje się w akcji? Zobaczcie sami.

 

Dzięki umożliwieniu graczom korzystania z Umbral Lamp i swobodnej zmiany pomiędzy dwoma odrębnymi, lecz równoległymi światami, udało nam się wprowadzić do gatunku gier RPG akcji coś oryginalnego. Wierzymy, że te dodatkowe funkcje wniosą powiew świeżości do dobrze znanej formuły, co pozwoli uatrakcyjnić m.in. takie aspekty jak powrót gracza po śmierci, opowiadanie historii poprzez eksplorację, a do tego nadadzą walce nowej, taktycznej głębi. Z niecierpliwością czekamy na to, by zobaczyć, jak gracze zmierzą się z przygotowanymi przez nas wyzwaniami w październiku!" - powiedział Saul Gascon, szef studia Hexworks.

Przypominamy, że premiera nowej odsłony Lords of the Fallen odbędzie się już 13 października. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży w wersji cyfrowej lub bogatej Edycji Kolekcjonerskiej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.