Fabuła Achilles: Legends Untold przejdzie całkowitą przemianę

Odkąd wczesna wersja Achilles: Legends Untold pojawiła sie na Steamie, wielu graczy zdążyło już poznać wszystkie wątki fabularne tego action RPG-a. Okazuje się, że nawet ci będą mogli wkrótce doświadczyć zupełnie innej nowości, ponieważ tytułowa legenda przejdzie całkowitą metamorfozę.

W najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy gry przyznali, że obecna fabuła Achilles: Legends Untold wymaga wielu zmian. W nowej wersji historia rozpocznie się od znanego z Iliady pojedynku tytułowego bohatera z Parysem i... śmierci tego pierwszego. Bohater Wojny Trojańskiej powróci jednak do żywych, lecz bez pamięci, i będzie musiał spróbować wyjaśnić, co się stało.

W artykule producenci gry podzielili się również swoimi przemyśleniami na temat technicznej strony tworzenia fabuły na potrzeby action RPG-ów, opisali odmienioną wersję Troi, a także omówili wprowadzenie do gry nowego systemu waluty oraz Osiągnięć Steama. Szczegółowe informacje na każdy z ww. tematów znajdziecie we wspomnianym dzienniku deweloperskim.

Przypomnijmy, że premiera pełnej wersji gry Achilles: Legends Untold została zaplanowana na trzeci kwartał 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.