Pierwszy dziennik deweloperski Lords of the Fallen ujawnia tajniki magii

Choć gry souls-like'owe kojarzą się przede wszystkim z brutalną walką w zwarciu, w nowej odsłonie Lords of the Fallen nie zabraknie różnorodnych zaklęć, którymi będzie można ciskać we wrogów z bezpiecznej odległości. Kwestię zastosowania magii w grze omówiono w pierwszym dzienniku deweloperskim jej twórców.

Lucas Zanenga, projektant systemów w studiu Hexworks, wyjaśnił sposób działania magii w Lords of the Fallen, opowiedział o wzmacnianiu zaklęć, zdobywaniu tych unikatowych, którymi dysponują bossowie, a także przybliżył sposób funkcjonowania runów. Designer zdradził również, że w premierowej wersji gry znajdzie się ponad 60 unikatowych czarów, dlatego każdy adept magii powinien znaleźć coś dla siebie.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania magii w Lords of the Fallen znajdziecie w rzeczonym dzienniku deweloperskim.

Przypominamy, że reboot popularnego action RPG-a, który ponownie pozwoli odwiedzić znany świat, lecz w nieco innej aranżacji, zawita na półki sklepowe już 13 października.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.