Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2: nowy deweloper oraz data premiery ujawnione!

Odkąd Hardsuit Labs zostało odcięte od Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, los gry wisiał na włosku. Ostatecznie jednak prawdopodobnie wszystko skończy się dobrze dla miłośników Wampira: Maskarady, ponieważ przy okazji targów PAX West 2023 oficjalnie ujawniono nazwę studia, które obecnie pracuje nad grą, oraz docelową datę premiery.

Okazuje się, że stery projektu przejęło brytyjskie studio The Chinese Room które do tej pory znane było raczej z produkcji przygodówek (m.in. Dear Esther, Amnesia: A Machine for Pigs czy Everybody’s Gone to the Rupture). Nie potwierdziły się jednak ostatnie plotki na temat rychłej premiery Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, ponieważ tę ustalono na jesień 2024 r.; pierwszy gameplay z odświeżonej wersji gry powinien zostać przedstawiony już w styczniu przyszłego roku.

W krótkim, “zakulisowym” nagraniu producenci z The Chinese Room postanowili opowiedzieć nieco więcej o swoich odczuciach z pracy nad Bloodlines 2, sposobie adaptacji popularnego świata na potrzeby gry wideo oraz osobistych celach. Zobaczcie i posłuchajcie sami.

 

Cóż, można odnieść wrażenie, że w tej odświeżonej wersji Bloodlines 2 nie zobaczymy zbyt wiele owoców pracy Briana Mitsody i jego zespołu. A może jednak… ? Przekonamy się w przyszłym roku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.