Beast, taktyczny cRPG polskiego studia False Prophet, oficjalnie zapowiedziany

Warszawskie studio False Prophet zapowiedziało swój debiutancki projekt zatytułowany Beast. Jest to taktyczny cRPG, który zabierze graczy w późnośredniowieczne, spowite mgłą zarazy Karpaty.

Głównym bohaterem gry jest Anton Sabbados, który wraca w rodzinne strony po dość traumatycznych przeżyciach, gdzie okazuje się, że prawdziwe piekło jest jeszcze przed nim...

 

Dawno uznany za zmarłego weteran powraca do domu po 10-letniej niewoli ottomańskiej.

Jego karpacka ojczyzna jest fatalnie rządzona przez obłąkanego króla-proroka, a jej tereny - zrujnowane przez najeźdźców i przeklęte zarazą z piekła rodem.

Wszystko co kochał i o co się troszczył, przepadło lub zmieniło się nie do poznania. Wszystko co mu zostało, to lojalność jego żołnierzy i święta misja: skończyć z zarazą.

Anton oraz jego żołnierze będą musieli zmierzyć się z hordami wrogów oraz z własnymi, wewnętrznymi demonami. Bitwy przyjdzie im toczyć w taktycznym, turowym systemie walki. W międzyczasie były niewolnik oraz jego oddani ludzie będą musieli podjąć szereg ważnych decyzji i zadecydować, czy posiądą potężną moc za ceną własnych dusz, czy może raczej odrzucą żądzę władzy i zachowają człowieczeństwo... Wszystko to w pięknej, dzikiej scenerii Karpat, w której odnalezienie sojuszników i wyposażenia jest wyzwaniem samym w sobie.

Jeśli chodzi o technikalia, Beast działa Unreal Engine 5, dlatego gracze mogą spodziewać się efektów wizualnych najwyższej jakości. Debiutancka produkcja warszawskiego studia powinna dostarczyć ok. 40 godzin rozgrywki, co jest wynikiem całkiem niezłym.

A jak to wszystko wygląda w praktyce? Zobaczcie na pierwszym zwiastunie gry, który prezentujemy poniżej.

Premierę Beast zaplanowano na 2024 r. Jak wam się podoba pomysł producentów ze studia False Prophet?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.