Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr - Definitive Edition już dostępna!

Od premiery action RPG-a Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr minęło w tym roku już ponad pięć lat. Producenci z NeocoreGames uznali, że to odpowiedni moment, by wydać ostateczną odsłonę gry o wszystkomówiącym tytule Definitive Edition.

W skład najnowszego wydania produkcji węgierskiego studia wchodzi jej podstawowa część, dodatek Prophecy, a także szereg pomniejszych DLC, które dodają m.in. nową klasę postaci - Adepta Sororitas - i inne minidodatki jak np. emotki.

Przypomnijmy, że Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr jest pierwszą grą ARPG osadzoną w popularnym uniwersum "Młotka" przyszłości. Produkcja NeocoreGames pozwala zwiedzić sektor Caligari jako potężny Inkwizytor, wypełniający wolę Imperatora Ludzkości. Gracze mogą wybrać jedną z wielu klas i wziąć udział w brutalnych potyczkach podczas różnorodnych misji w kampanii dla jednego gracza, krocząc po trupach sług Chaosu. Mimo nastawienia na wartką akcją, lokacje są stworzone w taki sposób, by gracz mógł wykorzystać rozmaite elementy otoczenia dla swoich korzyści, wprowadzając w ten sposób istotną warstwę taktyczną.

 

Dodatek Prophecy kontynuuje opowieść rozpoczętą w Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr, rzucając pod nogi Inkwizytorów kolejne kłody, tj. wyzwania, i kolejnych wrogów. Uzbraja ich jednak również w nowe możliwości takie jak nowa klasa postaci - Tech Adeptus -  i nowe wyposażenie, a także powiększony limit Poziomów Dośw.

Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr - Definitive Edition można już nabyć na Steamie w bardzo korzystnej cenie. Obecnie, za sprawą promocji Midweek Madness, za cały pakiet należy zapłacić jedynie 41,60 zł! Tak niska cena pozostanie aktywna jedynie do 9 października.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.