Sezonowa Podróż w Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr właśnie się rozpoczęła!

Dwa tygodnie temu zakończył się ostatni sezon w Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr. Fani action RPG-a nie powinni jednak rozpaczać, ponieważ wczoraj do gry zawitał zupełnie nowy tryb rozgrywki - Sezonową Podróż (oryg. Seasonal Journey).

Dzięki niemu każdy posiadacz produkcji NeocoreGames uzyskał dostęp do kompletnej zawartości każdego z siedmiu dotychczasowych sezonów. Od teraz w momencie tworzenia postaci wystarczy wybrać jeden z nich i... już można (ponownie) cieszyć się przygodami, które od wielu miesięcy, a nawet lat były niedostępne.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Węgrzy nie porzucają bowiem całkowicie swojego dzieła, a owocem ich dalszych prac będzie nowe DLC rozszerzające WH40000: Inquisitor - Martyr o klasę Hierofanty (Hierophant). Ten nowy rodzaj Inkwizytora będzie mógł przywołać wielu akolitów, którzy uformują szwadron. Wzmocnieni wiarą oraz autorytetem Hierofanty, a także zarządzani przez niego, będą niezłomnie nieść wolę Imperatora pośród heretyków z sektora Caligari.

Nowe DLC będzie zatem przypominać pod względem zawartości to poprzednie, które rozszerzyło grę o klasę Adepta Sororitas. Deweloperzy nie ujawnili, kiedy Hierofanci pojawią się w WH40000: Inquisitor - Martyr, ale zapewnili, że odkryją więcej kart w czasie poprzedzającym premierę nowego dodatku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.