Pathfinder: WotR: dodatek The Lord of Nothing wprowadzi do gry 15 nowych archetypów postaci!

Opcji personalizacji postaci nigdy zbyt wiele, prawda? Z pewnością wiedzą o tym producenci Pathfinder: Wrath of the Righteous, którzy właśnie zapowiedzieli, że najnowsze rozszerzenie gry - The Lord of Nothing - wprowadzi aż 15 nowych archetypów postaci!

W najnowszym dzienniku deweloperskim producenci z Owlcat Games dzielą się informacjami na temat połowy z nich. W rezultacie można dowiedzieć sie nieco więcej na temat nowych archetypów Szamana, Paladyna, Kapłana, Druida, Kawalerzysty, Zmiennokształtnego, Czarodzieja i Wiedźmy.

Marzyliście zatem o tym, aby zamienić się w likantropa? Dosiąść widmowego wierzchowca? Przywołać do pomocy żywiołaka zamieci, a może nawet samą Gyronnę? To wszystko powinno być możliwe, gdy tylko dodatek The Lord of Nothing doczeka się swojej premiery.

Więcej informacji o nowych archetypach w Pathfinder: WotR przeczytacie na Steamie. Przypominamy przy tym, że wspomniane DLC będzie miało swoją premierę 21 listopada.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.