Cyberpunk 2077: Ultimate Edition w sprzedaży już za dwa tygodnie!

Okres przedświąteczny to dla branży gamingowej prawdziwe żniwa. Nic zatem dziwnego, że to właśnie w grudniu ukaże się Cyberpunk 2077: Ultimate Edition czyli kompletne wydanie przygód V.

Zestaw ten zawiera dwa ogromne wątki fabularne: rozgrywającą się w tętniącym życiem i technologią Night City podstawową wersję Cyberpunka 2077 oraz rozbudowany dodatek fabularny w klimacie szpiegowskiego thrillera zatytułowany Widmo wolności, którego akcja przenosi graczy do śmiertelnie niebezpiecznej dzielnicy Dogtown. Jako V, cyberpunk do wynajęcia, gracze stają do pełnej wartkiej akcji i niełatwych wyborów walki o przetrwanie, w której towarzyszą im nietuzinkowe i bezkompromisowo zrealizowane postaci, w tym postrzegany za zmarłego zbuntowany rockerboy Johnny Silverhand (Keanu Reeves), a w Widmie wolności m.in. tajny agent Solomon Reed (Idris Elba).

W skład Ultimate Edition wchodzi także wydana niedawno Aktualizacja 2.0, wprowadzająca zmiany i ulepszenia, dzięki którym gracze otrzymują jeszcze więcej swobody i możliwości personalizacji gry, a także takie nowości jak odświeżony system prewencji, możliwość walki w trakcie jazdy samochodami i motocyklami, nowe bronie i pojazdy, i wiele więcej. Całości dopełnia komplet wydanej dotychczas zawartości dodatkowej oraz dostęp do przedmiotów oferowanych w ramach programu “Moje nagrody” po wcześniejszej rejestracji.

 

Premierę Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zaplanowano na 5 grudnia 2023 r. Wydanie ukaże się zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak również pudełkowej, w tym po raz pierwszy na konsole nowej generacji. Pudełkowa wersja PC otrzyma kod do wykorzystania na platformie GOG.com, umożliwiający pobranie najnowszej wersji gry oraz dodatku Widma wolności.

Jeśli zatem jeszcze nie mieliście okazji zawitać do Night City u boku V, nadarza się znakomita okazja, by to nadrobić. Szczególnie, że okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku zazwyczaj sprzyja pomniejszaniu gamingowej kupki wstydu, nieprawdaż?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.