Pathfinder: Abomination Vaults doczekało się własnej strony na Steamie

Miłośnicy systemu Pathfinder mogą zacierać ręce. Po dwóch całkiem udanych taktycznych, izometrycznych cRPG-ach od Owlcat Games nadchodzi czas na pierwszego hack'n'slasha osadzonego w świecie Golarionu. Oto do swojej premiery zbliża się powoli Pathfinder: Abomination Vaults.

Produkcja nieznanego szerzej Bkom Studios zabierze graczy do tytułowych podziemi, położonych głęboko pod twierdzą Gauntlight. Owe "skarbce" są podzielone na szereg różnych biomów, a każdy z nich stanowi osobny rozdział gry i stawia przed bohaterami Golarionu różnorodnych wrogów, bossów oraz łupy!

Pathfinder: Abomination Vaults nie jest przygodą dla żółtodziobów, dlatego już na starcie gracz wybierze jednego z czterech herosów: barbarzynkę Amiri, łowcę Harska, kapłankę Kyrę lub czarodzieja Ezrena. Każdy z nich dysponuje innymi zdolnościami i oferuje nieco inny styl rozgrywki. Oczywiście w toku rozgrywki bohaterów można rozwijać na wiele różnych sposobów w oparciu o rozmaite umiejętności aktywne i pasywne, artefakty i wiele więcej.

 

Kluczowym elementem rozgrywki jest co-op, bowiem to właśnie likwidowanie hord abominacji ramię w ramię z przyjaciółmi powinno sprawiać graczom Pathfinder: Abomination Vaults najwięcej frajdy. Ci, dla których okiełznanie sług Belcorry tylko jeden raz to za mało, będą mogli wyruszyć na kolejną wyprawę w trybie New Game+.

Data premiery Pathfinder: Abomination Vaults pozostaje nieznana, jednakże deweloperzy z Bkom Studios obiecują, że nastąpi ona "wkrótce", a otwarcie oficjalnej strony gry na Steamie jest niewątpliwie ważnym krokiem w tym celu. Na razie nie pozostaje jednak nic innego, jak tylko zapoznać się ze screenami z wczesnej wersji tego action RPG-a i... wyczekiwać nowego roku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.