Twórcy Grim Dawn zapowiedzieli trzeci Loyalist Pack

Crate Entertainment wydało dotychczas dwa zestawy tzw. Loyalist Pack - paczek przedmiotów kosmetycznych, które mogą dodać dodatkowego smaku ubijaniu hord wrogów w Grim Dawn. Wkrótce światło dziennie ujrzy trzeci taki zestaw!

Twórcy gry przyznali, że nigdy nie planowali tworzyć trzeciego Loyalist Packa, ale... nigdy też nie planowali tworzyć czwartego dodatku! Nowa paczka wprowadzi do gry 5 nowych skinów pancerzy, włączając w to niesamowicie wyglądający, pozbawiony głowy i nóg zestaw Ch'thona. Zobaczcie sami 3 z nich i oceńcie.

Co ciekawe, twórcy gry zapowiedzieli, że technologia pozwalająca tworzyć tego rodzaju skiny zostanie wkrótce oddana w ręce modderów. To oznacza, że w Grim Dawn może pojawić się jeszcze więcej tak nieziemsko wyglądających zestawów.

 

A co z datą wydania samego Loyalist Pack 3? Ta nie została podana, choć należy spodziewać, że paczka zawita na Steama mniej więcej w połowie lutego. Wtedy też Crate Entertainment zamierza wydać Patcha 1.2.0.4, który powinien wprowadzić do Grim Dawn szereg istotnych poprawek.

Cena nowego zestawu przedmiotów kosmetycznych nie została na razie ujawniona.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.