Grim Dawn: Patch 1.2.0.4 już dostęony. Pierwsze spojrzenie na Zwiastunów Ch'thona

Crate Entertainment wypuściło koleną istotną łatkę do Grim Dawn, która kładzie fundament pod Loyalist Pack 3 i poprawia wiele błędów. Przy okazji opublikowano też pierwsze informacje na temat jednego z monstrów, które niebawem będzie można spotkać w dodatku Fangs of Asterkarn.

Wydanie Patcha 1.2.0.4, który kilka godzin później doczekał się hotfiksa 1.2.0.5, jest ściśle związane ze wspomnianą paczką kosmetycznych nowości. Loyalist Pack 3 jest formą wsparcia Crate Entertainment, w rezultacie czego za cenę 36,89 zł można otrzymać 5 nowych skinów pancerzy, włączając w to niesamowicie wyglądający, pozbawiony głowy i nóg zestaw Ch'thona.

Ponadto aktualizacja usuwa szereg bugów i poprawia balans rozgrywki. Dotyczy to zarówno tradycyjnej kampanii, jak i trybów Crucible i Shattered Realms. Z pełną listą zmian można zapoznać się na Steamie.

 

Wreszcie warto wspomnieć o najnowszej odsłonie Grim Misadventures. Kolejny artykuł z tej serii przedstawia Zwiastuna Ch'thona (oryg. Ch'thonian Herald) - paskudnie wyglądającego, demonicznego potwora, który najwyraźniej dołączy do bestiarisza Grim Dawn w dodatku Fangs of Asterkarn. Jeśli chcecie zobaczyć jego pierwsze rendery i dowiedzieć się więcej o związkach tych istot z plemionami Kurnów, zajrzyjcie do niniejszego artykułu.

Warto przypomnieć, że ów dodatek powinien zostać oddany w ręce graczy Grim Dawn jeszcze w tym roku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.