Nowy trailer przedstawia zarys fabuły Zoria: Age of Shattering

Kilka dni temu Tiny Trinket Games przedstawiło świeży gameplay trailer ze swojej debiutanckiej gry Zoria: Age of Shattering. Teraz przyszła pora na kolejny zwiastun, tym razem prezentujący fabułę taktycznego cRPG-a.

Trwający niespełna trzy minuty film to swoisty wstępniak to wydarzeń dziejących się tuż przed rozpoczęciem Zorii. Można z niego dowiedzieć się o wojnie, jaka trawiła w ostatnich latach Królestwo Elionu, co stało się przyczynkiem do desperackiej próby obrony i... poszukiwaniu nowych bohaterów wśród rekrutów takich jak postać gracza. Zobaczcie sami.

 

Przypomnijmy, że w Zorii gracze wcielą się w postać Andara Witherella, młodego i ambitnego kapitana, który dzięki swoim zdolnościom oraz cechom charakteru robi szybką karierę wojskową. W rezultacie jego następne zadanie ma polegać na zebraniu najlepszych wojowników oraz czarodziejów, którzy stworzą drużynę zdolną uwolnic Królestwo Elionu.

O tym, jak potoczą się losy obrońców krainy przekonamy się już za nieco ponad miesiąc. Premiera Zoria: Age of Shattering odbędzie się bowiem 7 marca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.