Twórcy Zoria: Age of Shattering przedstawili kilku potencjalnych wrogów

Nieubłagany upływ czasu sprawia, że premiera taktycznego cRPG-a Zoria: Age of Shattering jawi się coraz bliżej. Z tej okazji twócy gry postanowili opowiedzieć nieco więcej o przeciwnikach, jakich będzie można spotkać na swojej drodze.

W świecie fantasy stworzonym przez Tiny Trinket Games można oczywiście spotkać tak klasycznych wrogów jak szkielety, duchy i smoki. Nowy dziennik deweloperski przedstawia czterech nieco mniej oczywistych wrogów: Pazurzaste pełzacze jaskiniowe (oryg. Cave Claw Crawlers), Żywiołaki wody (Water Elementals), Gargulce oraz Strażników przodków (Ancestor Guardians). Każdy z nich posiada inny wachlarz zdolności, a pokonanie go wymaga zastosowania nieco innej taktyki. Szczegółowe informacje o ww. potworach znajdziecie w niniejszym artykule.

Z każdym ze wspomnianych potworów będzie można zmierzyć się już 7 marca. Tego dnia właśnie Zoria: Age of Shattering będzie miało swoją światową premierę.

 


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.