Nowy patch do wczesnej wersji Tainted Grail: The Fall of Avalon

Trawa zawsze może być zieleńsza, a szczególnie po wdrożeniu patcha. Stwierdzenie to jest szczególnie prawdziwe w przypadku najnowszej aktualizacji do wczesnej wersji gry Tainted Grail: The Fall of Avalon.

Patch 0.6d+e wprowadza do mitycznej krainy jeszcze więcej zieleni, a do tego czyni szereg poprawek w kwestii wydajności gry, ze specjalnym uwzlędnieniem PC-tów wyposażonych w karty graficzne marki AMD. Oto krótki pokaz aktualnego stanu avalońskich łąk i lasów:

 

Dzięki nowego patchowi gra powinna również rzadziej crashować, a szczególnie przy opuszczaniu podziemi, NPC lepiej odnajdywać ścieżki pośród całej tej zieleni, a interfejs użytkownika już zawsze prezentować się w wysokiej rozdzielczości - nawet przy niskich ustawieniach grafiki.

Szczegółowe informacje na temat zmian, jakie wprowadza do wczesnej wersji Tainted Grail: The Fall of Avalon Patch 0.6d+e, znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.