Tainted Grail: The Fall of Avalon: marcowy raport zapowiada zmiany w systemach walki i magii

Awaken Realms opublikowało marcowy raport z prac nad swoją kolejną produkcją, Tainted Grail: The Fall of Avalon. Tym razem producenci gry skupili się na nadchodzących zmianach w systemach walki oraz magii.

Wrocławscy deweloperzy zamierzają znacząco usprawnić takie aspekty rozgrywki jak parowanie i uniki. Szykują też pokaźną liczbę nowych zaklęć wraz z nowymi efektami - niektóre z nich zapowiadają się naprawdę spektakularnie. Zobaczcie je w akcji na poniższym dev logu.

 

Twórcy zaprezentowali również nowy widok nocnego nieba oraz wizualizacje kilku kolejnych potworów, które będzie można spotkać w nowym regionie, Cuanachcie. Wszystko to możecie zobaczyć na własne oczy pod niniejszym adresem.

A kiedy przyjdzie nam odwiedzić Cuanacht w Tainted Grail: The Fall of Avalon? Według najnowszych wyliczeń Awaken Realms obszerny patch, który rozszerzy grę o ten obszar i wprowadzi m.in. wspomniane wcześniej zmiany w walce i magii, powinien ukazać się na przełomie maja i czerwca. Jest zatem jeszcze sporo czasu, aby solidnie przygotować się do tej wyprawy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.