Tainted Grail: The Fall of Avalon: więcej informacji o Wyrdness i kolejnej aktualizacji

Tajemnicza siła znana jako Wyrdness zajmuje ważne miejsce w świecie Tainted Grail. Nowy dziennik deweloperski TG: The Fall of Avalon opowiada o nowym podejściu do tej materii, z którą gracze zetkną się najpewniej przy okazji kolejnej dużej aktualizacji.

Wczesnodostępowa wersja gry posiada wiele odniesień do Wyrdness, lecz należycie nie eksploruje tego tematu. Twórcy Tainted Grail: The Fall of Avalon chcą to zmienić. Obecny kształt owych zmian nie został jeszcze ustalony, ale najnowsza koncepcja zakłada, że tajemnicza siła będzie spowijać świat po zmroku i czynić go znacznie bardziej niebezpiecznym. Inni wrogowie, o innym zachowaniu i zupełnie nowe wyzwania... Zobaczcie zresztą sami na nowym nagraniu od deweloperów z Awaken Realms, podlanym obfitą porcję lore.

Do wdrożenia Wyrdness w dowolnej postaci jeszcze daleka droga. Aktualizacja, nad którą obecnie pracuje wrocławskie studio, może ukazać się dopiero w drugiej połowie kwietnia, a być może nawet dopiero w maju. Do tego czasu "Awakeni" z pewnością zaprezentują jeszcze jeden lub dwa dzienniki deweloperskie na ten temat.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.