Nowy gameplay z Tainted Grail: The Fall of Avalon przedstawia Cuanacht

Optymalizacja wczesnej wersji Tainted Grail: The Fall of Avalon nie jest jedyną kwestią, na której skupiają się obecnie producenci z Awaken Realms. Studio cały czas pracuje również nad kolejnym dużym regionem, Cuanacht, który został właśnie zaprezentowany na nowym gameplayu.

Trwające nieco ponad dziesięć minut nagranie przedstawia fragment nowej mapy w jej bardzo wczesnej odsłonie. Pomimo tego nie można mieć wątpliwości, że Cuanacht znacząco różni się od dostępnego w obecnej wersji gry Horns of the South - zarówno pod względem pejzażu, jak i architektury. Producenci gry przedstawili także m.in. nową wersje systemu oświetlenia, a także... lornetkę, która bez wątpienia ułatwi obserwowanie celów w oddali. Zobaczcie sami.

Niestety Cuanacht nie odwiedzimy zbyt szybko. Producenci z Awaken Realms otwarcie przyznają, że nowy region może zawitać do wczesnej wersji Tainted Grail: The Fall of Avalon najwcześniej za kilka miesięcy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.