Baldur's Gate III: Patch 6 wprowadza do gry... ulepszone pocałunki

Walentynkowa atmosfera niewątpliwie udzieliła się twórcom Baldur's Gate III. Larian Studios wydało właśnie ogromnego Patcha 6, który m.in. poprawia... pocałunki.

Najnowsza aktualizacja gry wprowadza nowe i losowe pocałunki dla każdego romantycznego partnera! Te unikalne sceny mają teraz lepiej odzwierciedlać osobowości każdej postaci i być lepiej dostosowane do wyższych i niższych typów ciała.

Na szczęście Patch 6 to nie tylko poprawki do kwestii miłosnych. Aktualizacja ożywia również nieco obóz nohaterow, wprowadzając zupełnie nowe animacje bezczynności, dzięki którym towarzysze mogą spędzać wolny czas, robiąc coś więcej niż tylko stanie.

 

Miłośnicy wyzwań mogą spodziewać się nowych legendarnych akcji w Trybie Honoru, a ci, którzy chcą dostosować rozgrywkę do własnych potrzeb, mogą teraz przełączyć się na tryb niestandardowy z dowolnego ustawionego poziomu trudności.

To nie wszystko. Patch 6 wprowadza również szereg pomniejszych poprawek, w tym bardzo pożądaną możliwość odesłania do obozu członków drużyny podczas rozmowy z towarzyszem, którym chcesz ich zastąpić. Ponadto, gdy dialog zostanie uruchomiony automatycznie, gra postara się teraz nadać priorytet postaci głównego bohatera, a nie postaci, która była na czele drużyny.

Szczegółowa lista zmian jest dość długa, dlatego z całością zapoznacie się na oficjalnej stronie Baldur's Gate III. Co ważne, Patch 6 po wypakowaniu zajmuje aż... 150 GB, dlatego Belgowie sugerują graczom PC-towym, że być może najlepszym rozwiązaniem jest deinstalacja gry i zainstalowanie jej ponownie, już w jej zaktualizowanej odsłonie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.