Age of Wonders 4: Wolf Update bez tajemnic

Nadchodzącej wielkimi krokami premierze nowego dodatku do Age of Wonders 4 pt. Primal Fury będzie towarzyszyło wydanie darmowego Wolf Update. W swoim najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy gry postanowili opowiedzieć ze szczegółami, czego można spodziewać się po tej aktualizacji.

Po zainstalowaniu Wolf Update władcy fantastycznych światów mogą spodziewać się co najmniej dwóch ciekawych nowości. Pierwszą z nich są Bounties, czyli misje tworzone przez władców i oferujące konkretną nagrodę za wykonanie konkretnego celu. Podjęcia się misji może zadeklarować wielu przyjaznych władców, jednakże tylko ten, który ją ukończy, otrzyma obiecany łup.

Druga z nich dot. Panteonu. Producenci z Triumph Studios postanowili wyróżnić Wyniesionych Władców i zapewnić im specjalne cechy, a także zachowanie możliwości rasowych transformacji. Ponadto w Panteonie pojawią się nowe nagrody, nowe wydarzenia dla Godirów gotowych dołączyć jako bohaterowie i wiele więcej.

 

Wolf Update przyniesie również gruntowną przebudowę systemu werbunku Bohaterów. Przede wszystkim zostaną oni odseparowani od miast, przez co gracze będą musieli zdecydować, czy pragną wydawać punkty Imperium na kolejne miasta czy raczej kolejnych bohaterów. Ponadto, by podkreślić rolę zwykłych jednostek w armii, umieszczenie w niej zbyt wielu Bohaterów będzie oznaczało określone kary.

Wreszcie należy wspomnieć o dużych zmianach w funkcjonowaniu Nekromancji. Triumph Studios nie jest zadowolone ze sposobu, w jaki funkcjonuje ona obecne, dlatego Wolf Update wdroży znaczące zmiany do nekromantycznych Księg Magii, skupiając się na wymianie dusz na wskrzeszanie poległych wrogów i zamienianie ich w szkielety. Im dalej w las, tym potężniejszych sojuszników będzie można tworzyć, włączając w to kościane horrory i smoki!

Wolf Update wprowadzi do Age of Wonders 4 również szereg mniejszych poprawek. Warto tutaj nadmienić chociażby dodanie możliwości parcelacji prowincji miejskich, poprawki w procesie tworzenia nowej frakcji, usprawnienia interfejsu użytkownika i wiele więcej. Ze szczegółową, niezwykle długą listą zmian można zapoznać się na oficjalnym forum gry.

Na koniec warto przypomnieć, że darmowy Wolf Update, podobnie jak płatny dodatek Age of Wonders 4: Primal Fury, zostaną wydane tego samego dnia, a mianowicie 27 lutego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.