Empyre: Earls of the Deep Earth już dostępne!

Bez większych fanfarów w cyfrowych sklepach zadebiutował izometryczny cRPG Empyre: Earls of the Deep Earth. Jest to trzecia i zarazem ostatnia część steampunkowej trylogii autorstwa Coin Operated Games.

Nowa odsłona serii Empyre jest hołem dla klasycznych cRPG-ów, który stawia mocny akcent na fabułę. Tym razem akcja gry rozgrywa się przed Wielkim Potopem, który na zawsze zmienił świat gry, jednakże ednak przygoda zabiera graczy w zupełnie nowe miuejsce - do neo-wiktoriańskiej wersji XIX-wiecznych Chin przyprawionej szczyptą fantasy i science-ficton.

 

Sądzisz, że jest rok 1899, ale zdaje się, że straciłeś pamięć. Możesz stwierdzić, że jesteś na statku, a poza tym powiedziano ci, że udajecie się do Szanghaju. Bez względu na to, jaka jest prawda, jedynym punktem zaczepienia, jakie ci pozostało, jest imię: Elias. Kim on jest? Dlaczego odgrywa ważną rolę? Co łączy go z twoją zaginioną przeszłością? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, musisz zapuścić się w głąb tego egzotycznego, nieznanego lądu. To jedyny sposób.

Jak to bywało w poprzednich dwóch częściach trylogii, w Earls of the Deep Earth nie zabraknie okazji do zwiedzenia niezwykłych postaci, spotkania nietuzinkowych postaci i stawienia czoła śmiertelnie groźnym wrogom przy udziale taktycznego systemu walki. Tym razem za to w przypadku odniesienia ran będzie można wypróbować... starożytną medycynę chińską.

Bez względu na to, czy jesteście jej fanami, najnowszą produkcję Coin Operated Games można już nabyć na Steamie w cenie 67,99 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.