Finał trylogii izometrycznych cRPG-ów Empyre w sprzedaży już za niespełna tydzień

Coin Operated Games oficjalnie zapowiedziało premierę ostatniej części swojej trylogii cRPG-ów pt. Empyre. Co więcej, wielki finał tej steampunkowej historii ukaże się już za nieco ponad miesiąc!

Tytułem wstępu do fabuły:

 

Sądzisz, że jest rok 1899, ale zdaje się, że straciłeś pamięć. Możesz stwierdzić, że jesteś na statku, a poza tym powiedziano ci, że udajecie się do Szanghaju. Bez względu na to, jaka jest prawda, jedynym punktem zaczepienia, jakie ci pozostało, jest imię: Elias. Kim on jest? Dlaczego odgrywa ważną rolę? Co łączy go z twoją zaginioną przeszłością? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, musisz zapuścić się w głąb tego egzotycznego, nieznanego lądu. To jedyny sposób.

Podobnie jak dwie poprzednie odsłony trylogii Empyre: Earls of the Deep Earth jest klasycznym, izometrycznym cRPG-iem z wielowątkową kampanią fabularną. Akcja gry rozgrywa się przed Wielkim Potopem, który na zawsze zmienił świat gry. Tym razem jednak przygoda zabierze graczy do neo-wiktoriańskiej wersji XIX-wiecznych Chin przyprawionej szczyptą fantasy i science-ficton.

Pierwszy zwiastun najnowszej produkcji Coin Operated Games obejrzycie poniżej.

Aby dobrze odwzorować scenerię XIX-wiecznych Chin, producenci gry nawiązali współpracę ze Stefano Tsaiem. Konsultacje sprawiły, że świat Empyre: Earls of the Deep Earth tchnie autentycznością... z lekką domieszką neo-wiktoriańskiego sosu.

Współpraca z Coin Operated Games przy tchnięniu życia w ich wersję Chin była świetną zabawą - powiedział Tsai. Byli bardzo zainteresowani tym, żeby pewne aspekty były zrobione po prostu właściwie.

Chińska kultura posiada wiele elementów, które trudno uchwycić i odpowiednio zaimplementować - powiedział John Randall, dyrektor kreatywny serii Empyre. Nie wiem, jak moglibyśmy tego dokonać bez pomocy Stefano.

Premiera Empyre: Earls of the Deep Earth odbędzie się już 12 marca. W międzyczasie warto zapoznać się z galerią screenów, która ukazuje neo-wiktoriańskie Chiny w jej pełnej krasie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.