Premiera Crown Wars: The Black Prince opóźniona!

Dzisiaj miało dojść do premiery nowej gry francuskiego Artefacts Studio pt. Crown Wars: The Black Prince. Miało, ponieważ w ostatniej chwili producenci taktycznego cRPG-a zdecydowali się przesunąć datę jego premiery.

Nową datę wydania Crown Wars wyznaczono na 23 maja. Producenci ze studia Artefacts wytłumaczyli, że podczas ostatnich beta-testów gry oraz prezentacji jej dema taktycznego RPG-a podczas Steam Next Fest otrzymali sporo konstruktywnych opinii i sugestii, które postanowili wykorzystać do podniesienia jakości taktycznego cRPG-a. Aby tego dokonać i upewnić się, że Crown Wars sprosta oczekiwaniom graczy, niezbędne są dodatkowe dwa miesiące.

Przypomnijmy, że najnowsza gra francuskiego studia zabierze graczy w realia Wojny Stuletniej doprawionej szczyptą czarnej magii, w czasie której wcielą się w szukającego chwały szlachcica. Główny bohater będzie mierzył się jednak nie tylko z wrogimi frakcjami, ale także z "siłami Zła", które opanowały najwyższe szczeble władzy i za pośrednictwem okrutnego i tajemniczego kultu wykorzystują toczącą się wojnę dla swoich własnych celów.

Pozostaje zatem trzymać kciuki, aby twórcy Dungeons of Naheulbeuk dobrze wykorzystali dodatkowy czas i w maju podbili serca miłośników taktycznych cRPG-ów.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.