Diablo III - Blizzard szykuje niespodzianki na BlizzCon

Tegoroczny BlizzCon mógłby wyglądać dość nieciekawie: StarCraft II jest już po premierze, zaś wieści dotyczące WoW: Cataclysm powoli zalewają internet. Na szczęście w odwodzie "Zamieć" ma jeszcze Diablo III i wszystko wskazuje na to, że to właśnie nowa odsłona tej kultowej serii będzie motywem przewodnim BlizzConu 2010.

Spekulacje te, to przede wszystkim efekt słów Jay'a Wilsona, które pracownik Blizzarda wypowiedział podczas GamesComu 2010.

Tegoroczny BlizzCon, pod względem newsów o Diablo III, będzie największym, jaki kiedykolwiek miał miejsce - rzekł Wilson.

Pytanie: jakie niespodzianki szykuje Blizzard? Ogłoszenie piątej i zarazem ostatniej klasy postaci? Określenie daty premiery gry? Cóż, wydaje się być możliwe. Oficjalne potwierdzenie uzyskamy dopiero w październiku, kiedy impreza ruszy w kalifornijskim Anaheim. A może i kilka chwil wcześniej - kto wie, co może "przeciec" do internetu?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.