Bogate wydanie Two Worlds II: Game of the Year Edition już w sprzedaży!

Informacja prasowa Cenega Poland:

 

Cenega, oficjalny partner firmy Topware w Polsce, z przyjemnością informuje, że w sklepach jest już dostępne bogate wydanie bestsellerowej gry RPG Two Worlds II: Game of the Year Edition w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach sprzętowych.

Ta rozszerzona edycja zawiera dodatek Pirates of the Flying Fortress i w wersji na PC kosztuje 129,99 PLN, natomiast cena wersji konsolowych wynosi 229,99 PLN. Przypominamy, że wersja cyfrowa gry na komputery PC jest już dostępna na platformie MUVE Digital w rewelacyjnej cenie 89,99 PLN.

Two Worlds II: Game of the Year Edition zostanie wydana w bogatej edycji na wszystkich trzech platformach sprzętowych. Ekskluzywny skład pakietu przygotowano z myślą o fanach gier RPG ceniących wysoki poziom wydania produktu. Szczególną uwagę zwraca piękne, obite aksamitem i zdobione tłoczonymi w metalu okuciami pudełko w kształcie grubej księgi. Wersja na komputery PC dostępna jest w kolorze smolistej czerni, zaś edycje konsolowe mają kolor piekielnej czerwieni. Wszystkie pudełka ozdobiono masywnym, odlanym z metalu logo gry.

Two Worlds II: Game of the Year Edition to kompletne wydanie drugiej części bardzo popularnej gry RPG polskiego studia developerskiego Reality Pump. W ciągu tylko trzech miesięcy od premiery sprzedano ponad 2 miliony kopii na wszystkie platformy sprzętowe! Wielka popularność tytułu zaowocowała stworzeniem dodatku Pirates of the Flying Fortress, rozszerzającego Two Worlds II o nową kampanię fabularną, postacie, przedmioty oraz mapy do gry w trybie wieloosobowym.

Two Worlds II: Game of the Year Edition kontynuuje historię opowiedzianą w pierwszej części gry. Akcja rozgrywa się pięć lat później, a bezimienny bohater jest uwięziony w lochach twierdzy panującego nad światem Antalooru Gandohara. Mroczny władca pojmał też Kirę, siostrę głównego bohatera, chcąc wykorzystać tkwiącą w niej moc Aziraala, upadłego boga ognia. Pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie nadchodzi pomoc - oddział znienawidzonych orków ratuje bohatera z lochów i daje mu niepowtarzalną szansę na zakończenie krwawego panowania Gandohara.

 Dodatek Pirates of the Flying Fortress to samodzielna fabularnie przygoda, opowiadająca historię kapitana piratów, Eda Teala, oraz prowadzonych przez gracza poszukiwań jego zaginionej ukochanej. Rozszerzenie wnosi do gry 14 godzin nowych zadań głównych i pobocznych, całkowicie nowe lokacje, uzbrojenie, przeciwników oraz mapy do gry w trybie wieloosobowym. Po rozległym archipelagu możemy przemieszczać się konno lub żeglując na pokładzie własnej łodzi.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.