Sacred 3 dostępne w Steamowej przedsprzedaży

Na Steamie ruszyła właśnie przedsprzedaż Sacred 3. Kupno gry przed premierą na paltformie Valve zapewnia dostęp do kilku dodatków, jednakże należy pamiętać, że trzecia odsłona cyklu oferuje nieco inną rozgrywkę od swoich poprzedniczek.

 

Sacred 3 to klasyczna, zręcznościowa gra akcji RPG typu hack'n'slash, skoncentrowana na współpracy zarówno w trybie offline (2 graczy), jak i w Internecie (4 graczy). Gra oferuje różne klasy postaci, takie jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri, a także wprowadza nową – Malakhima. Każdy bohater posiada swoje unikalne umiejętności i bronie, które można ulepszać, aby dopasować do własnego stylu walki gracza. Podczas doskonalenia sztuk walki, graczom przyjdzie stawić czoła hordom wrogów i jednocześnie starać się przyćmić dokonania swoich towarzyszy w szrankach o tytuł największego herosa. Pojawienie się statystyk misji i rankingu online wzmocni rywalizację zarówno lokalnie, jak i online. Zwycięstwo jest nasze. Chwałę zdobędę ja.

Steamowy pakiet Sacred 3 zawiera:

  • klasę postaci Malakhima,
  • fabularny dodatek pt. „Podziemia”, w którym gracze będą mieli za zadanie przebić się na szczyt tajemniczej wieży, gdzie zmierzą się z Czarną Serafią, przeciwnikiem znanym z Sacred 2,
  • ducha oręża o imieniu Z4ngr13f,
  • ścieżkę dźwiękową z gry,
  • artbook.

Wszystko to można nabyć w cenie 49,99€. To dużo, jeśli wziąć pod uwagę, że sugerowana cena polskiego wydawcy gry, Cenega Poland, wynosi 139,90 zł i posiada tę samą zawartość. Wybór pozostawiam jednak wam.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.