"Szamańskie tango", nowa powieść Anety Jadowskiej, w księgarniach w połowie września!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 10.08.2017 09:24

Już w połowie września miłośnicy uniwersum Thorn będą mogli zatopić się w kolejnej lekturze. Do księgarń trafi bowiem Szamańskie tango, czyli druga część trylogii poświęconej szamanowi Witkacemu.

Tak nową powieść Anety Jadowskiej zapowiada jej wydawca, Fabryka Słów:

Być może nie powinien zabierać szesnastoletniej córki na miejsce brutalnej zbrodni, ale czy bez jej wrażliwości na duchy i talentu do wywąchiwania sekretów zdołałby złapać mordercę, zanim ten znów uderzy?

Podwójne morderstwo w szczycie sezonu ogórkowego oznaczało dla Witkaca początek trudnego śledztwa i kłopotów. Jak niewiele wtedy wiedział o tym, co go czekało…

Odkąd został ojcem, w jego życiu, poza nastoletnią córką, zagościła odpowiedzialność, stabilizacja, a nawet regularne posiłki. W pakiecie z nimi dostał: zamieszanie, strach i bezsenne noce.

A jest jeszcze Sęp, nieustanne źródło chaosu. Przedwieczni w Zaświatach, którzy domagają się spłaty długu. I nie mniej przerażająca cicha rewolucja na komisariacie.

Śmierć? Szaleństwo? Emerytura? Witkacy nie ma lekkich wyborów.

Gdy na szali leży nie tylko jego spokój, ale i życie Kurczaczka, Szaman rusza w Tango.

Taniec miłości i śmierci.

Uroczysta premiera powieści odbędzie się podczas tegorocznego Coperniconu, natomiast do księgarń trafi ona 13 września. Więcej informacji o Szamańskim tangu znajdziecie tutaj.