Kontynuacja "Viriona" już we wrześniu!

Andrzej Ziemiański nie przestaje zaskakiwać. Już niebawem miłośnicy prozy wrocławskiego pisarza będą mogli powrócić do swojego ulubionego uniwersum. Nadchodzi oto Virion 2. Obława.

Nowa powieść Ziemiańskiego ukaże się nakładem Fabryki Słów. Wydawca przedstawia tę pozycję w następujący sposób:

Gdzieś na krańcu imperium Virion znajduje osadę zamieszkałą przez wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, jak on.

W miejscu, gdzie nikt nikogo nie pyta o przeszłość mógłby znaleźć cichy kąt dla siebie i swojej niezwykłej żony. Chociaż na chwilę, zanim podejmie decyzję, gdzie ruszać dalej. Widmo wielkiej obławy zmusza go jednak do pośpiechu i uświadamia, że tak naprawdę...nie ma już gdzie uciekać. Poza granicami imperium ma do wyboru przeprawę przez szalejące morze, bezlitosną pustynię albo pogrążone w wojnie Królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem. Może też usiąść na progu swojej chaty i modlić się, aby naganiacze z obławy go nie zauważyli. I byłoby to wyjście tak samo dobre, jak wszystkie inne, które Virion ma do wyboru, gdyby nie jeden mały szczegół. Za sprawą prefekt Taidy jego śladem rusza nie kolejny oddział zbrojnych, ale wyjątkowo zdolna czarownica.

Ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Oraz wredna na tyle, że za odpowiednią opłatą zadba o to, by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy.

Virion 2. Obława zawita na półki księgarskie już 19 września! Póki co zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat książki.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: