Premiera kolejnej części cyklu Frontlines już za tydzień!

Fabryka Słów ogłosiła oficjalną datę premiery kolejnej książki Marko Kloosa, która będzie nosić tytuł Punkt uderzenia. Powieść stanowi szóstą część naładowanego akcją kosmicznego cyklu Frontlines.

Tytułem wprowadzenia:

Siły zbrojne Ziemi powstrzymały ofensywę Dryblasów i wypchnęły ich okręty z Układu Słonecznego, ale Andrew Grayson wcale nie uważa wojny za zakończoną. Dryblasy nadal mają własne plany, a przecież podczas wojny przeciwnik nie czeka, aż druga strona się uzbroi.

Co zmieniło sytuację Ziemi? Nowoczesne okręty i broń, zaprojektowane do zabijania Dryblasów, pozwalają ludzkości walczyć na równych zasadach z potężnymi wrogami.

Andrew i jego żona Halley, obciążeni ciężarem dowodzenia oraz troską o życie podkomendnych, znaleźli się w awangardzie przygotowań do nowej fazy wojny.

Na Marsie trwa wypłaszanie ogromnych najeźdźców z podziemnych nor, co w niepokojącym tempie zbiera żniwo w żołnierzach i sprzęcie. Jednocześnie nie zniknęło niebezpieczeństwo dla kolonii pozaukładowych.

Grayson znów zostaje wtrącony w chaos gwałtownych działań zbrojnych. Ogrom już poniesionych strat zmusza go jednak do zadania sobie pytania czy koszt przetrwania nie jest zbyt wysoki.

Punkt Uderzenia zadebiutuje w polskich księgarniach już 17 maja. Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: