Premiera kolejnej części cyklu Frontlines już za tydzień!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Fabryka Słów ogłosiła oficjalną datę premiery kolejnej książki Marko Kloosa, która będzie nosić tytuł Punkt uderzenia. Powieść stanowi szóstą część naładowanego akcją kosmicznego cyklu Frontlines.

Tytułem wprowadzenia:

Siły zbrojne Ziemi powstrzymały ofensywę Dryblasów i wypchnęły ich okręty z Układu Słonecznego, ale Andrew Grayson wcale nie uważa wojny za zakończoną. Dryblasy nadal mają własne plany, a przecież podczas wojny przeciwnik nie czeka, aż druga strona się uzbroi.

Co zmieniło sytuację Ziemi? Nowoczesne okręty i broń, zaprojektowane do zabijania Dryblasów, pozwalają ludzkości walczyć na równych zasadach z potężnymi wrogami.

Andrew i jego żona Halley, obciążeni ciężarem dowodzenia oraz troską o życie podkomendnych, znaleźli się w awangardzie przygotowań do nowej fazy wojny.

Na Marsie trwa wypłaszanie ogromnych najeźdźców z podziemnych nor, co w niepokojącym tempie zbiera żniwo w żołnierzach i sprzęcie. Jednocześnie nie zniknęło niebezpieczeństwo dla kolonii pozaukładowych.

Grayson znów zostaje wtrącony w chaos gwałtownych działań zbrojnych. Ogrom już poniesionych strat zmusza go jednak do zadania sobie pytania czy koszt przetrwania nie jest zbyt wysoki.

Punkt Uderzenia zadebiutuje w polskich księgarniach już 17 maja. Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj.