Guild Wars 2: Heart of Thorns

Podstawowe informacje

Guild Wars 2: Heart of Thorns to pierwszy dodatek do gry Guild Wars 2. Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną przez Guild Wars 2 rozszerzenie rozprawia się z utartymi konwencjami gier MMO i oferuje graczom nowy standard wirtualnego świata, oparty na idei, według której od celu ważniejsza jest prowadząca do niego droga.

W sercu dżungli Maguuma czeka na ciebie moc nowych przygód. Staw czoła rosnącym w siłę hordom Mordremotha, szukaj sojuszników wśród członków pradawnych kultur i walcz z nowymi przeciwnikami.

Nowe zdolności. System Mastery wprowadza wiele zmian do ścieżki awansu postaci. Zyskasz dzięki niemu nowe możliwości szkolenia bohatera powyżej 80. poziomu oraz otrzymasz dostęp do szeregu nowych umiejętności, m.in. korzystania z lotni, obdzierania mordremów z kory oraz budowania kolekcji, dzięki którym można tworzyć legendarną broń.

Specjalizacje. Niech twój styl gry rozwija się razem z tobą. Dzięki specjalizacjom profesji zdobędziesz dostęp do broni, z której twoja postać nie mogła wcześniej korzystać, oraz do nowych cech, umiejętności i elementów mechaniki, które ujawnią przed tobą zupełnie nowe oblicze twojej profesji.

Nowa profesja: Revenant. Jako Revenant możesz przywoływać legendarne moce i siać chaos na polu bitwy. Rusz do walki w ciężkiej zbroi i korzystaj z potężnej mocy Mgieł.

Siedziby gildii. Twoja gildia przemierzyła już cały świat? Czas, by zdobyła własny kawałek gruntu. Wspólnie z innymi członkami gildii zajmij i rozwijaj wspaniałą siedzibę w samym sercu Maguumy.

PvP: nowy tryb Stronghold. Zbieraj surowce i rekrutuj żołnierzy. Walcz o kontrolę nad bohaterami. Broń swojej twierdzy za pomocą trebusza i przygotuj oblężenie, by pokonać mistrza wrogiej gildii! Skorzystaj z nowej funkcji tworzenia drużyn w gildii i wspinaj się po szczeblach tablicy wyników. Tryb Stronghold to zupełnie nowy styl gry PvP w Guild Wars 2!

WvW: nowa mapa Borderlands. Poznaj mapę Borderlands, czyli nowy wymiar wielkich bitew w trybie World vs. World. Walcz na zdradzieckich wysokościach, korzystaj z pomocy walecznych sojuszników i zrzucaj wrogów w czeluści dzięki podstępnym pułapkom. Na tej mapie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej liczą się konkretne cele – za ich osiąganie otrzymasz dostęp do nowych strategii i elementów mechaniki, które pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa.