Warcraft III: Reforged

Podstawowe informacje

Warcraft® III: Reforged™ to całkowicie odświeżona wersja klasycznej gry strategicznej czasu rzeczywistego. Poznaj niesamowite początki świata Warcraft, które oczarują cię, jak nigdy dotąd. 

Azeroth stworzone na nowo

Korzystając z najnowocześniejszych technik modelowania i renderowania, przerobiliśmy od podstaw każdego bohatera, jednostkę, budynek i miejsce z Warcraft III. Azeroth w takim wydaniu ujrzysz po raz pierwszy. 

Poznaj początki świata Warcraft

Przeżyj po raz kolejny wydarzenia przedstawione w Warcraft III: Reign of Chaos oraz dodatku The Frozen Throne. Obejmij dowodzenie nad owianymi tajemnicą nocnymi elfami, upiornymi nieumarłymi, dzikimi orkami oraz szlachetnymi ludźmi, stając do walki w świecie zmieniających się sojuszy i brutalnego konfliktu licznych ras.

Pole bitwy czeka

Formuła skupionej na bohaterach strategii czasu rzeczywistego, którą zastosowano w Warcraft III, jest łatwa do opanowania, ale trudno osiągnąć w niej mistrzostwo. Gromadź zasoby, rozbudowuj bazę i stwórz armię. Rekrutuj potężnych bohaterów, którzy poprowadzą twoje wojsko, a następnie zmierz się z wrogami na polu bitwy. Zniszcz bazę przeciwnika i sięgnij po zwycięstwo!

Zbalansowana na nowo rozgrywka

Wprowadzamy setki zmian balansu mających wpływ na bohaterów, jednostki i budynki, dostosowując w ten sposób klasyczną rozgrywkę Warcraft III do współczesnych wymogów. 

Rywalizacja na wyższym poziomie

Mierz się z przeciwnikami w ramach nowoczesnego systemu dobierania graczy, wstąp do poczekalni gier dowolnych i łącz się ze znajomymi przy pomocy aplikacji Blizzard Battle.net. Unowocześniony interfejs użytkownika i mnóstwo usprawnień poprawiających komfort gry sprawią, że dużo łatwiej będzie ci zanurzyć się w świecie Warcraft III. 

Gry dowolne w niezliczonych odsłonach

Odkryj miliony gier tworzonych przez graczy, reprezentujących gatunki takie jak tower defense, MOBA, ARPG, survival i wiele innych albo stwórz własną grę, korzystając z ulepszonego edytora światów.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska):
  • Oficjalna strona: https://playwarcraft3.com/