Blizzard stworzy nowego Action RPG-a. Kolejne Diablo w drodze?

Choć Diablo III sprzedało się w wielomilionowym nakładzie, to jednak w jego przypadku trudno mówić o tak spektakularnym sukcesie, jaki odniosły poprzednie gry z tej serii. Blizzard planuje już stworzenie kolejnego Action RPG-a, leczy czy będzie to nowe Diablo?

Lawina plotek ruszyła wczoraj po tweecie Davida Brevika, który oświadczył, że będzie doradcą pry projekcie, który wniesie gatunek [action RPG-ów] na zupełnie nowy poziom.

Warto przypomnieć, że Brevik był współzałożycielem obecnego Blizzard North (wówczas Condor Inc.) i jednym z "ojców" serii Diablo. W tym momencie warto zadać pytania: czy może chodzić o nowe Diablo? A może remake którejś z pierwszych gier z serii? Na razie nie jesteśmy w stanie udzielić na te pytania klarownej odpowiedzi, ale...

...zastanawiający jest obraz, który Brevik zamieścił w powyższym Tweecie. Przedstawia on gwiazdozbiór wagi. Warto przypomnieć, że wedle astronomicznego kalendarza słońce przechodzi przez ten układ w okresie ok. 16 października-17 listopada. Czy to przypadek, że tweet pojawił się właśnie 16 października, a w środku wskazanego okresu przypada BlizzCon? Przekonamy się już niebawem!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: