Diablo III: pierwsze szczegóły dotyczące Nekromanty

Nekromanta, jedna z ulubionych klas wielu fanów Diablo, w tym roku pojawi się w trzeciej odsłonie popularnej serii. Blizzard postanowił teraz uchylić rąbka tajemnicy, jaką owiana jest produkcja tej profesji.

 

Równowaga Sanktuarium jest zagrożona, więc kapłani Rathmy postanowili wysłać jednego ze swych akolitów, aby pomógł ją przywrócić. Nekromanci władają mocami krwi i kości (wspomaganymi litanią klątw) i wkrótce dołączą do walki w obronie Sanktuarium przed siłami Płonących Piekieł.

W artykule zaprezentowano kilka run i umiejętności, jakimi włada Nekromanta, a także model samej postaci. Blizzard po raz kolejny potwierdził, że nowa klasa nie będzie częścią większego dodatku, a jedynie pakietu zawartości, w którym poza ową profesją znajdą się również zwierzak, ozdobne skrzydła, dwa dodatkowe miejsca na postacie, dwie dodatkowe zakładki skrytki (na PC), ramka portretu, proporzec, sztandar i symbol na sztandarze.

Nekromanta pojawi się w Diablo III w drugiej połowie 2017 r. Cena pakietu, w którym się znajdzie, pozostaje na razie nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.