CDP.pl wyda pudełkową wersję Planescape: Torment: Enhanced Edition

Odświeżona, nieco zmodernizowana wersja Planescape: Torment o podtytule Enhanced Edition miała swoją cyfrową premierę 11 kwietnia. Niebawem, za sprawą CDP.pl, na półki polskich sklepów trafi pudełkowana, w pełni zlokalizowana wersja gry.

Informacja prasowa CDP.pl:

Firma CDP ma przyjemność poinformować, że wyda w Polsce grę Planescape Torment: Enhanced, przygotowaną przez studio Beamdog nową wersję legendarnej produkcji RPG z 1999 roku. Gra pojawi się w polskiej – oryginalnej – wersji językowej. Historia zatacza koło - wydanie oryginalnej wersji było jednym z największych sukcesów CD Projektu w latach 90.

Już 23 czerwca do polskich sklepów trafi pudełkowa wersja Planescape Torment: Enhanced Edition – przygotowana przez Beamdog usprawniona wersja Planescape Torment, gry RPG z 1999 roku. Nowa wersja charakteryzuje się grafiką w wysokiej rozdzielczości, zremasterowaną ścieżką dźwiękową oraz elementami usprawniającymi rozgrywkę, które jednak można wyłączyć w celu poznania Planescape Torment w oryginalnej formie.

Gra ukaże się w Polsce w wersji ze słynnym polskim dubbingiem, przygotowanym przed CD Projekt. W role głównych postaci wcielili się popularni polscy aktorzy, tacy jak Emilian Kamiński, Adrianna Biedrzyńska, Gabriela Kownacka, Wiktor Zborowski czy Władysław Kowalski.

Gra będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 69,99 złotych.

A gdybyście potrzebowali pomocy w czasie przechodzenia tej nietuzinkowej gry, pamiętajcie o naszej obszernej solucji!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: