Rik Schaffer stworzy ścieźkę dźwiękową Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2!

W pierwszej części Vampire: The Masquerade - Bloodlines mogliśmy usłyszeć licencjonowane utwory takich wykonawców jak Lacuna Coil, Chiasm i Genitortures; nie umniejsza to jednak wkładu w atmosferę gry, jaki poczyniła ścieżka dźwiękowa stworzona przez Rika Schaffera. Dla fanów wampirycznego RPG-a mamy świetne wieści, bowiem kompozytor oficjalnie potwierdził, że to on stworzy soundtrack do drugiej części gry!

Niedługo po tym, jak Paradox Interactive oficjalnie zapowiedziało Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, niejaka Outstar skontaktowała się z Schafferem, by zapytać go o to, czy nie pracuje nad ścieżką dźwiękową do tej gry. Odpowedź była jasna i wielce satysfakcjonująca!

Stworzyłem godzinę muzyki do ścieżki dźwiękowej gry i jestem jej głównym kompozytorem. Pracowałem nad tym od ponad roku - odparł Schaefer.

To kolejna znakomita wiadomość dla fanów Światu Mroku zaraz po tym, jak okazało się, że za fabułę nowego "wampira" odpowiada Brian Mitsoda. Jest sobie na co zęby ostrzyć - a nawet kły...


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: