Warcraft III: Reforged z oficjalną datą premiery!

Decyzja o wydaniu zremasterowanej wersji Warcrafta III została przyjęta przez fanów z entuzjazmem. Teraz Blizzard Entertainment ogłosiło oficjalną datę premiery Warcraft III: Reforged i nie jest ona zbyt odległa!

Przypomnijmy, że Warcraft III: Reforged zawiera w sobie podstawową wersję Warcraft III: Reign of Chaos oraz dodatek The Frozen Throne, dzięki któremu gracze staną się świadkami jednego z najważniejszych okresów w dziejach sagi Warcraft rozpisanego na siedem kampanii dla jednego gracza i ponad 60 misji – a to wszystko w gruntownie zmodernizowanej oprawie graficznej i dźwiękowej. Innowacje obejmują również system dobierania graczy, który po raz pierwszy jest w pełni zintegrowany z serwisem Battle.net.

Cyfrowa wersja gry Warcraft III: Reforged jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepie Blizzarda. Wersję standardową można nabyć w cenie 29,99 EUR. Do wyboru jest również wersja Spoils of War Edition w cenie 39,99 EUR, która zapewnia niepowtarzalne skórki dla Arthasa, Cenariusa, Jainy i Thralla. Wersja Spoils of War Edition zawiera dodatkowo liczne nagrody cyfrowe w pozostałych tytułach Blizzarda, np. makabrycznego wierzchowca Wóz z mięsem (Meat Wagon) w World of Warcraft, rewers „Trzecia wojna” w Hearthstone, zwierzaka Mal'Ganisa w Diablo III i nie tylko. Szczegółowe informacje na temat Warcraft III: Reforged, w tym zestawienie wszystkich gadżetów cyfrowych będących zawartością wersji Spoils of War Edition, można znaleźć na oficjalnym blogu gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.