Najwyższy smok nową kartą miesiąca w The Elder Scrolls: Legends

Mimo że Bethesda nadal nie nakreśliła dalszych planów wsparcia dla The Elder Scrolls: Legends, kolejna karta miesiąca ukazała się na czas. Tym razem jest nią Najwyższy smok.

Jak czytamy w charakterystyce karty:

Należący do klasy krzyżowca (siła i siła woli) najwyższy smok w pełni zasługuje na swoje miano. Nie tylko może się pochwalić aż siedmioma punktami mocy i zdrowia przy zaledwie sześciu punktach magii kosztu, ale też wywołuje potężny efekt: na początku każdej tury ustawia moc wszystkich wrogich stworzeń o mocy przekraczającej 3 właśnie na tę wartość.

Jeśli więc przeciwnik zbudował armię dużych stworzeń, najwyższy smok potrafi szybko sprawić, że wrogie siły przestaną już być takie groźne. Ponadto ponieważ efekt jest wywoływany w każdej turze, przeciwnik będzie musiał szybko twojego nowego smoka wyeliminować, bo jeśli tego nie zrobi, wszystkie zagrane potężne stworzenia już na początku twojej tury będą miały moc równą trzy!

Najwyższego smoka dołoży do swojej talii każdy, kto do końca marca osiągnie co najmniej dziewiątą rangę w grze rankingowej. Finisz w randze od piątej do drugiej oznacza dwa egzemplarze, a ranga pierwsza lub Legenda to pełny zestaw trzech kart. Dodatkowo, jeśli gracz znajdzie się w gronie tysiąca najlepszych graczy w randze Legendy, otrzyma te karty w wersji premium!

Co sądzicie o najnwoszej karcie miesiąca?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: