Overwatch: Echo oraz Otwarta Rywalizacja już dostępne!

Na serwerach Overwatch pojawiła się nowa aktualizacja, a wraz z nią dwie gorące atrakcje: nowa bohaterka, Echo, a także zupełnie nowy tryb Otwartej Rywalizacji!

Echo jest kolejną postacią specjalizującą się w natarciu. Jej biogram jest jednak nadwyraz ciekawy:

 

Aby prześledzić genezę projektu Echo, należy zagłębić się w osobistą historię singapurskiej uczonej, doktor Miny Liao, która z czasem stała się znana głównie jako jedna z pierwszych agentek Overwatch. Jednak przed dołączeniem do organizacji, doktor Liao była powszechnie uważana za jedną z najwybitniejszych ekspertek w dziedzinie robotyki i sztucznej inteligencji. Pracowała w Omnica Corporation, gdzie należała do zespołu odpowiedzialnego za zaprojektowanie i stworzenie omników – tych samych maszyn, które później wypowiedziały wojnę ludzkości w czasie kryzysu omnicznego. Ostatecznie to właśnie dzięki tej naukowej wiedzy i doświadczeniu zwerbowano ją do Overwatch, by pomogła powstrzymać swoje własne dzieła.

Echo to ewoluujący robot zaprogramowany do korzystania z szybko adaptującej się sztucznej inteligencji, na tyle wszechstronny, aby spełniać różne role na polu walki. Przekonajcie się sami, oglądając poniższy film.

Więcej informacji na temat Echa znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

To jednak nie wszystko. W Salonie gier pojawił się nowy tryb, Otwarta Rywalizacja, który będzie dostępny przez około cztery tygodnie. Wykorzystuje on standardowe zasady Rywalizacji, w tym pule bohaterów i limit jednego bohatera, ale nie posiada ograniczeń dotyczących dobierania ról. Więcej informacji o zmianach w mechanice rozgrywki znajdziecie tutaj.

Jak wam się podoba nowa bohaterka i tryb gry?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.