Cyberpunk 2077: nowy odcinek Night City Wire prezentuje nowy gameplay!

Gdyby nie ostatnia zmiana daty premiery, już teraz wielu z nas eksplorowałoby mroczne zakątki Night City. Jednakże co się stało, to się nie odstanie, dlatego na razie trzeba się zadowolić nowym odcinkiem programu Night City Wire. Na szczęście jest on wypełniony po brzegi gorącym materiałem!

Na pierwszy ogień poszedł świeżutki zwiastun z Johnnym Silverhandem w roli głównej, który wyjaśnia niezwykły związek pomiędzy legendarnym rockmanem a V, protagonistą Cyberpunka 2077. Zobaczcie sami poniżej.

 

W kolejnym nagraniu pozostajemy przy Johnnym, ponieważ jego odtwórca, Keanu Reeves, opowiada o kulisach transformacji w cyberpunkowego muzyka, a także o swoich refleksjach dot. współpracy z CD Projekt RED.

A skoro już o muzyce mowa, to następny materiał skupia się właśnie wokół ścieżki dźwiękowej Cyberpunka 2077. O tym, jak powstawała i czego się po niej spodziewać, opowiadają Marcin Przybyłowicz (Wiedźmin 3), P. T. Adamczyk (Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana, Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści) oraz Paul Leonard-Morgan (Dredd, Limitless, Battlefield: Hardline). Kto chciałby już teraz posmakować utworów z najnowszej gry CDPR, ten powinien zapoznać się z darmową EP-ką, którą zawiera 6 kawałków z Cyberpunka 2077 o łącznej długości 22 minut.

Kolejny film oddano producentom ze studia JALI, którzy są odpowiedzialni za stworzenie potężnego systemu symulowania ruchu ust. Dzięki niemu bohaterowie Cyberpunka 2077 będą posiadali zsynchronizowaną mowę z animacjami twarzy w każdym z dostępnych języków!

 

Wisienką na torcie jest trwający ponad 5 minut gameplay, który przedstawia najważniejsze aspekty Cyberpunka 2077 oraz prezentuje nigdy niewidziane wcześniej ujęcia z Night City. To trzeba zobaczyć!

Kompletne wydanie piątego odcinka Night City Wire obejrzycie poniżej. Warto zaznaczyć, że to już ostatni odcinek programu przez premierą nowej gry CDPR.

I jak wam się to podoba? Przypominamy - choć chyba nie musimy - że Cyberpunk 2077 zawita do sprzedaży już 10 grudnia!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.