Disciples: Liberation oficjalnie zapowiedziane!

Seria Disciples zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu miłośników strategii. Dobra wieść jest taka, że niebawem ponownie przyjdzie im odwiedzić Nevendaar, a to za sprawą Disciples: Liberation!

Jest jednak pewien haczyk. Z zapowiedzi Kalypso Media, które jest właścicielem marki, wynika że najnowsza odsłona serii będzie znacząco różnic się od poprzedniczek pod względem gameplayu. Disciples: Liberation, nad którym pracuje nieznane szerzej Frima Studio, jest bowiem... RPG-iem z taktycznym turowym systemem walki!

Najnowsza odsłona popularnej serii powinna zapewnić ponad 80 godzin zabawy w formie kampanii dla pojedynczego gracza. Na przestrzeni trzech rozdziałów będzie można wykonać 270 zadań i zakończyć opowieść na pięć różnych sposobów. Kinowy zwiastun gry obejrzycie poniżej, a po kilka kolejnych screenów udajcie się do naszej galerii.

 

Warto zaznaczyć, że Disciples: Liberation nie zamierza całkowicie odciąć się od swoich korzeni. W grze nie zabraknie możliwości budowania własnej fortecy, a sukces kampanii niechybnie zależy od stworzenia armii, do której będzie można zwerbować ponad pół setki różnych jednostek. Dodatkowym smaczkiem jest tryb multiplayer, który pozwoli rozgrywać 2-osobowe skirmishe.

Premierę Disciples: Liberation zaplanowano na czwarty kwartał 2021 r., jednak już teraz grę Frima Studio można dodać do swojej listy życzeń.

Zamierzacie to zrobić?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.