Pathfinder: Wrath of the Righteous: szczegóły finalnej bety znane, nowy utwór muzyczny dostępny

Do premiery Pathfinder: Wrath of the Righteous pozostało mniej niż dwa miesiące. Tymczasem Owlcat Games wydało ostatnią, finalną betę gry i zaprezentowało nowy utwór ze ścieżki dźwiękowej gry.

Beta Wrath of the Righteous jest oczywiście dostępna tylko dla tych, którzy wykupili do niej dostęp podczas kampanii na Kickstarterze lub niedługo po niej. "Finalna" testowa wersja oferuje m.in. nowy ekran główny, zmiany w interfejsie użytkownika, usprawnienia w systemie Krucjaty, a także więcej udźwiękowionych dialogów. Oczywiście nie można zapomnieć, że aktualizacja usuwa szereg bugów. Szczegółowe informacje o ostatniej becie Pathfinder: Wrath of the Righteous przeczytacie tutaj.

Zagłębiając się w tę lekturę, warto puścić w tle nowy utwór ze ścieżki dźwiękowej gry, który nosi tytuł Defender's Heart. Jego autorem jest rzecz jasna Dryante, który dla fanów Pathfindera bynajmniej nie jest już postacią anonimową. Posłuchajcie sami.

 

Kto zatem posiada dostęp do bety, ten już zapewne rusza na kolejną krucjatę przeciwko demonom. Pozostali muszą poczekać z tym do 2 września, kiedy to odbędzie się premiera pełnej wersji Pathfinder: Wrath of the Righteous.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.