Znamy datę premiery Disciples: Liberation!

Frima Studio oraz Kalypso Media podały dokładną datę premiery Disciples: LIberation. Zapowiedź okraszono nowym zwiastunem oraz gameplayem.

Przypomnijmy, że nowa przygoda w świecie Nevendaaru zapowiada się diametralnie różnie od poprzednich odsłon serii. Ewolucja pchnęła Disciples w stronę taktycznych RPG-ów w stylu DIvinity, które cechują eksploracja dużego świata, różnorodni bohaterowie, rozmaite ścieżki ich rozwoju, wielowątkowa fabuła i taktyczny turowy system walki. To wszystko, rozbudowane jednak m.in. o możliwość stworzenia i ulepszania swojej twierdzy i podlane klimatem Disciples, trafi w ręce graczy już 21 października, o czym zapewnia poniższy teaser.

 

Warto rzucić obejrzeć przygotowany przez IGN gameplay. Kilkuminutowy fragment rozgrywki pozwala przyjrzeć się eksploracji świata, systemom walki, rozwijania postaci czy rozbudowy miasta.

Niemniej trudno oprzeć się wrażeniu, że poza światem przedstawionym i frakcjami w Disciples: Liberation pozostało niewiele samego Disciples... Jakie jest wasze zdanie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.