Gamescom 2021: pierwszy kinowy trailer Warhammer 40000: Chaosgate - Daemonhunters zaprezentowany

Taktyczny cRPG Warhammer 40000: Chaosgate - Daemonhunters został zapowiedziany w czerwcu, jednak na pierwszy kinowy zwiastun trzeba było czekać aż do Gamescomu. Oto jest!

Przypomnijmy, że w nowej grze studia Complex Games gracze zagłębią się w świat Warhammera przyszłości i pokierują częścią Szarych Rycerzy, a dokładnie elitarnym oddziałem tytułowych Łowców Demonów. Cel? Infiltracja sił Chaosu i położenie kresu spiskowi, którego celem jest zakażenie wielu światów galaktyczną zarazą znaną jako Wykwit. Kinową zapowiedź gry - prosto z Gamescomu - obejrzycie poniżej.

 

Nazwa Complex Games raczej nie mówi zbyt wiele miłośnikom cRPG-ów. Twórcy gry Warhammer 40000: Chaosgate - Daemonhunters mają już jednak doświadczenie z "Młotkiem", ponieważ to oni stoją za RTS-em Warhammer: Age of Sigmar. Gwarancją dobrego scenariusza jest za to nazwisko jego autora, a jest nim doskonale znany fanom uniwersum Aaron Dembski-Bowden.

Podczas Gamescomu nie ujawniono niestety gameplaya z Chaosgate - Daemonhunters, dlatego trzeba zadowolić się świeżą porcją screenów. Pierwszy fragment rozgrywki z tego taktycznego cRPG-a zostanie zaprezentowany we wrześniu. Co się zaś tyczy premiery gry, to na tę poczekamy aż do 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.