Diablo IV i Overwatch 2 nie ukażą się w 2022 r.

Choć Blizzard nigdy nie podał dokładnej daty wydania Diablo IV i Overwatch 2, wielu spekulowało, że obie produkcje będą miały swoje premiery w 2022 r. Dziś już wiemy, że tak się na pewno nie stanie.

Najświeższe informacje na temat obu tytułów pochodzą z ostatniego raportu finansowego Activision Blizzard. Stwierdzono w nim m.in., że część nowości Blizzarda zaplanowanych na przyszły rok otrzyma więcej czasu na rozwój, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Owe nowości to oczywiście Diablo IV i Overwatch 2.

 

Choć nadal planujemy, że Blizzard dostarczy w przyszłym roku znacząćą ilość świeżej zawartości, premiery Overwatch 2 i Diablo IV planujemy na dalszy okres, niż pierwotnie założone - napisano w raporcie. Te dwa tytuły są jednymi z najbardziej wyczekiwanych w branży, a nasze zespoły wykonały w ostatnich kwartałach ogromny krok w celu zakończenia prac nad nimi. Niemniej wierzymy, że zapewnienie tym zespołom dodatkowego czasu na ukończenie produkcji i dalszy wzrost ich kreatywnych zasobów, który ma na celu wsparcie tych tytułów po ich premierze, doprowadzi do stworzenia zachwycających gier, angażujących swoje społeczności na wiele kolejnych lat.

Jednocześnie Activision Blizzard zdaje sobie sprawę, że opóźnienie wydania Diablo IV oraz Overwatch 2 opóźni spodziewany wzrost przychodów. Niemniej firma jest gotowa na to, by dopieścić nowe tytuły i zapewnić im nieco lepszą prasę niż ostatnie remastery...

Jak oceniacie ten ruch?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.