Diablo IV

Podstawowe informacje

Diablo IV to fabularna gra akcji pełna niekończących się zastępów Piekła do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. Podejmij się kampanii w pojedynkę lub w towarzystwie znajomych. Spotkaj niezapomniane postacie w przepięknej, mrocznej scenerii i przeżyj porywającą historię lub wyrusz naprzeciw przygodzie i zanurz się w rozgrywce dla rozwiniętych postaci w otwartym świecie, w którym gracze gromadzą się w miastach, aby handlować, łączą się w grupy, aby walczyć z bossami, lub przechodzą do stref walk między graczami (PvP), aby poddać próbie swe umiejętności w konfrontacji z innymi – bez konieczności tworzenia poczekalni – dzięki rozgrywce i progresji międzyplatformowej. To dopiero początek dla Diablo IV – na horyzoncie majaczą już nowe wydarzenia, historie, sezony, nagrody i inne atrakcje!

Poznaj Stworzycielkę ludzkości

Sanktuarium – świat targany niegdyś wojną między Królestwem Niebios a Płonącymi Piekłami – raz jeszcze pogrążył się w mroku. Lilit, córa samego Mefista, Władcy Nienawiści, po całych eonach spędzonych na wygnaniu powróciła do stworzonej przez siebie krainy za sprawą mrocznego rytuału. Zło rozprzestrzenia się wraz z nową falą kultystów i wyznawców, którzy pragną utorować drogę Lilit, a nienawiść może już niebawem pochłonąć Sanktuarium. Tylko garstka najdzielniejszych herosów ośmiela się stawić czoła napierającej ciemności…

Odkryj ogromny otwarty świat

Utoruj sobie drogę przez toczone zepsuciem krainy Sanktuarium. To olbrzymi i nieustannie rozrastający się świat pełen ważnych wyborów, ciekawych zadań, groźnych przeciwników i bogatych łupów. Stań w ramię w ramię z innymi poszukiwaczami przygód, odbij z rąk złoczyńców oblężone osady, zapuść się w głąb koszmarnych podziemi i poznaj niewypowiedziane sekrety, walcząc o los całego świata. Każdy piksel Diablo IV powstał z myślą o przygodzie. Przed graczami wiele obszarów do zbadania, nieliniowe zadania do wykonania, epiccy bossowie do pokonania, niezliczone miasteczka do odkrycia i hordy demonów do zgładzenia.

Nieograniczone możliwości rozwoju postaci

Stwórz i spersonalizuj swoją postać, aby stać się herosem niezłomnym w obliczu nadciągającej ciemności. Wybieraj spośród pięciu klas i dostosowuj swojego bohatera do własnych potrzeb dzięki masie elementów ozdobnych, talentów i umiejętności. Powstanie w ten sposób postać, która będzie jedyna w swoim rodzaju! Rośnij w siłę wraz z postępami swojego bohatera, korzystając z rozbudowanych drzewek umiejętności, a gdy osiągniesz już maksymalny poziom doświadczenia, stwórz jeszcze bardziej unikalne specjalizacje dzięki tablicom poziomów mistrzowskich, które znacząco wpłyną na twoją rozgrywkę.

Legendarny ekwipunek i epickie batalie

Pokonanie wielkiego zła wymaga wielkiej mocy i najlepszego wyposażenia. Odkryj olbrzymi arsenał potężnych broni, pancerzy oraz innych elementów ekwipunku i eksperymentuj, by wybrać to, co pomoże ci odeprzeć agresję demonów na twój świat. Sięgnij po liczne moce, które masz do dyspozycji, i twórz niepowtarzalne kombinacje, by stanąć do dynamicznej i niezwykle wciągającej walki z siłami zła. 

News

więcej...