The Waylanders: kolejne patche w drodze

Wydane na początku lutego The Waylanders nie zaliczyło udanego startu. Producenci gry zamierzają jednak konsekwentnie usuwać bugi i poprawiać grę, czego świadectwem są przedstawione właśnie plany na najbliższe tygodnie.

Tuż po premierze The Waylanders deweloperzy ze studia Gato Salvaje wypuścili hotfix, który uporał się z najpoważniejszymi błędami w grze. Tych jest jednak nadal sporo, lecz w najbliższym czasie ich liczba powinna się zmniejszyć.

Najbliższa aktualizacja, której wydanie zaplanowano na początek marca, usunie z gry kolejne bugi związane z głównym wątkiem fabularnym oraz misjami lojalnościowymi. Poprawione zostaną też cutsceny z ery średniowiecza, w tym błędy blokujące sceny z towarzyszami. Usprawnień należy spodziewać się również w obszarze wyboru członków drużyny i zadań.

 

Na początku kwietnia Gato Salvaje planuje wypuścić kolejną łatke, która tym razem skupi się na usprawnienia rozgrywki i walk z bossami. Dwójka towarzyszy, Tiana i Lugaid, uzyskają nowe zadania, a lista Steamowych Osiągnięć powiększy się o kilka kolejnych odznaczeń związanych z ukończeniem głównego wątku The Waylanders.

Wreszcie na początku maja Hiszpanie wydadzą ostatnią z planowanych aktualizacji. Powinna ona rozwiązać problemy z wydajnością gry, szczególnie w dużych lokacjach ery średniowiecza, a także wprowadzić znaczące zmiany w balansie rozgrywki oraz systemie rozwoju postaci.

I to by było na tyle. Wiadomo, ze The Waylanders raczej nie doczeka się żadnej dodatkowej zawartości fabularnej. Niewykluczone jednak, że w późniejszym terminie zostanie wydane na konsole nowej generacji.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.