PIerwsze DLC do Disciple: Liberation oficjalnie zapowiedziane

Frima Studio i Kalypso Media oficjalnie zapowiedzieli pierwsze rozszerzenie Disciples: Liberation. Niewielki dodatek zatytułowany Paths to Madness pozwoli kontynuować przygody Avyanny w świecie Nevendaaru.

DLC wprowadzi m.in. nowe, tytułowe "ścieżki", z których można skorzystać w dowolnym momencie rozgrywki i mieć pewność, że wiążące się z nimi wyzwanie zostanie dostosowane do poziomu gracza.

Ponadto Avyanna spotka na swojej drodze czterech nowych potężnych sprzymierzeńców, którzy zgodzą się dołączy do drużyny gracza. Są to Siostra Grzechu, Żyjąca Zbroja, Krwawy Ent oraz Awatar Śmierci. Nowi bohaterowie posiadają własne wątki fabularne i będą dostępni zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza, jak i w trybie multiplayer.

 

Nowe przygody oznaczają oczywiście wyprawy do nieznanych dotąd miejsce. Paths to Madness pozwoli graczom eksplorować najdalsze zakątki Nevendaaru i jego najciemniejsze podziemia, włączając w to laboratorium szalonego nekromanty, kuźnię będącą sekretnym warsztatem Zasłony, demoniczną fortecę przepełnioną magią czy też święty gaj elfów ukryty wysoko w górach.

Bohaterowie zyskają dostęp do czterech zaginionych, legendarnych artefaktów. Mowa o takich skarbach jak Różdżka Baronowej, Berło Archanioła, Kostur Liszej Królowej czy Smocze Ostrze Illumielle. Deweloperzy nie pokusili się jednak o ujawnienie bliższych informacji na temat któregokolwiek z przedmiotów.

Premierę Disciples: Liberation - Paths to Madness zaplanowano na 24 marca. Pierwszy zwiastun dodatku obejrzycie poniżej. Warto też rzucić okiem na zestaw oficjalnych screenów.

I jak wrażenia? Zamierzacie sięgnąć po to DLC?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.