Nowe aktualizacje WH40000: Chaos Gate - Daemonhunters poprawią wydajność gry i udostępnia łupy z Twitch Drops

Od premiery Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters nie minął jeszcze tydzień, jednak producenci gry zdążyli już odnotować wiele krytycznych raportów dot. wydajności gry oraz bugów. W krótkim komunikacie postanowili się do tego ustosunkować.

Complex Games oczywiście zauważyło problem i zamierza zrobić wszystko, by go wyeliminować. Dział Q&A brytyjskiego studia cały czas zbiera opinie i raporty graczy, które mają pomóc w odnalezieniu błędów i możliwie jak najszybszym naprawieniu gry. Zmian - oby na lepsze - należy spodziewać się w najbliższych, majowych aktualizacjach.

Inną kwestią, która wywołała spore poruszenie wśród gry, są nagrody Twitch Drops, które można było zdobyć podczas różnych transmisji WH40K: Chaos Gate - Daemonhunters powiązanych z premierą taktycznego cRPG-a. Wielu graczy krytycznie odniosło się do pomysłu takiego "zamknięcia" niektórych łupów i dlatego Complex Games zamierza udostępnić dla ogółu pełną zawartość wszystkich Twitch Drops. Stanie się to za sprawą jednej z majowych aktualizacji, choć na razie nie wiadomo jeszcze której.

A jak wam podoba się Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters? Doświadczyliście wspomnianych problemów z wydajnością czy może bez większych przygód prowadzicie swych Szarych Rycerzy ku wielkiemu zwycięstwu nad Wykwitem?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.